בלוג מקצועי

אופניים - אייך הכל התחיל?

כיצד הכול התחיל? מי המציא את האופניים? מה היו המניעים להמצאתם? תשובה לשאלה זו אינה חד משמעית אך בהחלט מרתקת. לקריאת המאמר המלא לחצו עכשיו >>

טיול שטח על אופני הרים חשמליים

רגע לפניי שאתם יוצאים לטיול על אופני הרים חשמליים המומחים שלנו הכינו לכם מספר טיפים שישפרו לכם את החוויה ויהפכו אותה לטובה עוד יותר!

מילון המונחים המחומש להשכרת אופני הרים חשמליים

בבואכם להשכיר אופני הרים חשמליים ישנם טיפים שעליכם לזכור על מנת שחווית ההשכרה והרכיבה שלכם תהיה מוצלחת >>

יום גיבוש וכיף על אופני שטח חשמליים - החוויה האולטימטיבית לעובדים שלכם

היום החוויתי המיוחד לעובדים מטעם החברה. יום שכולו מתוכנן במיוחד בשבילכם ושכולו אמור להיות חוויה צרופה של תענוג ומנוחה אמיתית עם החברים. אך לפתע פתאום, במקום לנוח עם איזה קוקטייל במסיבת ים אטרקטיבית, שולחים אתכם למדבר או לאיזה יער ולא רק, אלא גם מצפים מכם שתזיזו את עצמכם ותרכבו קצת על אופניים!!!

כל מה שצריך לדעת לפני יציאה לטיול על אופני שטח חשמליים.

רגע לפניי שאתם יוצאים לטיול על אופני הרים חשמליים המומחים שלנו הכינו לכם מספר טיפים שישפרו לכם את החוויה ויהפכו אותה לטובה עוד יותר!

שלושה טיפים לרכיבת חורף

כמאמר השיר, אכן קר, קר שם בחוץ והחיים הם בהחלט לא החממה של הבית תמיד. גם בחורף השיגרה ממשיכה, נוסעים על הכביש, הולכים ברגל ומתניידים ממקום למקום על אף הגשם שמציף הכול. אז בדיוק כמו שחיי השיגרה ממשיכים גם בחורף, רוכבי האופניים, אלו שהאופניים הם בדם שלהם, אלו שמבינים את היתרונות של הרכיבה על אופניים, ממשיכים לרכוב גם כשקר.

Call Now Button