קטגוריות
בלוג מקצועי

גיבוש משפחתי בטבע

איך מפיקים גיבוש משפחתי בטבע?

הטבע ממתין לנו עם הצמחייה הפראית, מזג האוויר המתחלף והנופים המפתיעים. כל מה שצריך זה לצאת לטבע ופשוט ליהנות. רוצים לערוך אירוע משפחתי וליהנות יחד עם בני המשפחה? להיפגש עם האחים והדודים בטבע? ליהנות מארוחה מפנקת ופעילות מאתגרת ומותאמת היטב? אכן רעיון מוצלח שעשוי לשמח את כל בני המשפחה הקשורים לעניין. כאן נשאלת רק השאלה כיצד מפיקים את היציאה הזו? איך מתארגנים עם פעילות מתאימה? עם ציוד הולם? עם אוכל טוב בשטח? איזו פעילות ניתן לקיים? לכל השאלות הללו יש תשובות. בוודאי. אפשר לעמול ולהזיע ולחפש תשובות לכל השאלות. אך אשר גם לעבוד אחרת.

חברה מקצועית לארגון יום גיבוש משפחתי בטבע

התשובה הקלה, המהירה והקצרה ביותר היא לפנות אל חברה מקצועית שמציעה מענה בתחום ארגון ימי גיבוש למשפחות ולקבוצות בטבע. חברות אלו מתמחות בנישה המסוימת הזו ומסוגלות לתכנן עבור כל לקוח וקבוצה את יום הגיבוש המוצלח והמתאים ביותר עבורו. זאת לפי גודל הקבוצה וטווח הגילאים של המשתתפים, לפי המטרה של היום וסוגי הבילויים וההעדפות המתאימות וכן לפי אזורי מגורים, מסגרת תקציבית ועוד. כאשר הנכם פונים אל חברה מקצועית לצורך ארגון יום גיבוש משפחתי בטבע אתם צריכים רק לדייק את עצמכם ולהגדיר היטב לנציגי החברה מה חשוב לכם ומה בדיוק אתם רוצים. כל השאר – מוטל על הכתפיים שלהם.

מה היעד שלכם ביום גיבוש משפחתי בטבע?

אז לפני הכול יש להחליט מהו היעד המדויק שלכם ביום הגיבוש. היעד הוא לפני הכול יעד של חזון ומטרה, מה אתם רוצים להשיג ביום הזה? איזו אווירה תרצו ליצור? האם זה יום רגוע ומפנק או יום מאתגר מלא אדרנלין? בהתאם לתשובה שלכם לסעיף זה ניתן לעבור לסעיף הבא בו תבחרו את היעד הפיסי אליו אתם רוצים להגיע. האם הנכם מעוניינים לשהות בטבע עירוני או בסביבת נהר, חוף ים וכדומה? האם אתם רוצים להכיר עם המשפחה אתרים היסטוריים בערים משמעותיות כמו ירושלים או תל אביב, או שאתם רוצים להתנתק מהציוויליזציה ולנשום אוויר נקי יותר הרחק מהכבישים הסואנים?

האם פעילות של טיול אופניים חשמליים מתאימה לגיבוש משפחתי?

ביום גיבוש משפחתי ניתן לקיים מגוון פעילויות. יש אפשרויות רבות ומגוונות וניתן להתאים לכל קבוצה את הפעילות הנכונה והמתאימה לה. ההתאמה תהיה בהתאם לגילאים, לתחומי העניין וגם בהתחשב בכושר הגופני. אחד הרעיונות הטובים והמבוקשים ביותר הוא מסלול אופניים חשמליים משפחתי. מדובר במסע מאתגר ברמה מותאמת ליכולות ולציפיות של בני הקבוצה. כולם יחד מדוושים ועוברים עם צוות ההדרכה בתחנות בהם הם מכירים את האזור, את נקודות העניין המשמעותיות ועוד.

ומה לגבי אוכל במהלך גיבוש משפחתי בטבע?

גם לאוכל יש תפקיד חשוב מאוד ביום גיבוש. אמנם יש טיולים ויציאות בהם כל אחד מהמשתתפים מצטייד באוכל בעצמו. אך למטרת גיבוש וליכוד בהחלט כדאי ומומלץ מאוד להתארגן עם ארוחה כללית לטובת כל בני המשפחה שמשתתפים ביציאה. ניתן להטיל את התפקיד הזה על חברה חיצונית, אפשר להזמין שירותי קייטרינג לשטח וניתן גם לבחור חברה אחת שמפיקה את כל יום הגיבוש והיא מספקת גם את הארוחה על כל מה שכלול בה. אספקה של האוכל מוכן וחם במועד, עריכה של השטח בכלים ובתנאים נאותים לאכילה וכן הלאה. כמובן שחשוב מאוד לבחור תפריט מתאים שיערב לחיכם של בני המשפחה.

טיולי אופניים חשמליים למשפחות

מה צריך לברר על חברה המספקת הפקת גיבוש משפחתי בטבע?

להלן מספר נקודות חשובות שצריך לברר על החברה אליה אתם פונים לצורך הפקת יום גיבוש משפחתי בטבע.

  • מקצועיות, ניסיון והמלצות – החברה צריכה להיות מנוסה ומקצועית בתחום הפקת אירועים בטבע. לא כל מי שמתיימר לבצע פעילות בטבע אכן מסוגל לעמוד בכל האתגרים שכרוכים בהפקת אירוע כזה. חובה לברר על רמת המקצועיות ועל הניסיון שהחברה צברה במהלך השנים. כמו כן כדאי מאוד לקבל המלצות מפיהם של לקוחות מרוצים שכבר נהנו משירותי החברה. הם יוכלו לספר לכם על השירות ועל המענה שהם קבלו. תוכלו להבין מהתיאור שלהם האם המענה של החברה עשוי להתאים גם לכם עבור יום הגיבוש הספציפי אותו אתם צריכים להפיק כעת.
  • ציוד חדשני ומתוחזק – כדי להוציא קבוצה לטבע צריך להביא גם ציוד מתאים, זאת לפי מקום היעד וכן לפי התוכניות המתוכננות. חברות שמתמחות בתחום של הפקות ימי גיבוש מצוידות במכשור מתקדם ובציוד הנדרש עבור ימים כאלו. לעיתים יש צורך באמצעי תאורה, באמצעי חימום או קירור, באמצעי הגברה וכדומה.
  • פעילות מתוכננת – עבור קבוצות רבות הפעילות המוצלחת ביותר עשויה להיות מסלול רכיבה באופניים חשמליים בחיק הטבע. יש לא מעט אפשרויות ומסלולים מגוונים שעשויים להתאים למשפחה שלכם. כך שיום הגיבוש יכלול פעילות מאתגרת ומרתקת שתפגיש אתכם עם נופים, אתרים ומקומות שלא בקרתם בהם. כדי לבצע את הפעילות הזו על החברה להציע שירותי הדרכה וכן להביא את ציוד הרכיבה הנחוץ. כולל זוגות אופניים לרכיבת שטח וכל הנלווה.
  • אחריות – חובה לוודא כי החברה שמפיקה את יום הגיבוש המשפחתי הינה חברה שלוקחת אחריות מלאה על היום הזה שהיא מפיקה ומלווה. מה שאומר שהיא בודקת היטב כל פרט ולא משאירה חורים כאלו ואחרים שעלולים להתקיל את כל התוכניות. שהחברה מוודאת את התכנית מול הגורמים הרלוונטיים ומבטיחה כי לא צפויות תקלות בגין תכנון לקוי. אמנם בכל יציאה עשויות לצוץ תקלות שאינן תלויות ביד אדם. אך בני האדם שמתכננים את היום צריכים לפעול ככל שניתן כדי למנוע תקלות שניתן למנוע.
  • אווירה ושירות – יום גיבוש משפחתי בטבע נועד לספק חוויה נעימה וגיבוש בקרב בני המשפחה. לכן חשוב במיוחד שהצוות שילווה אתכם במהלך היום הזה יראה אתכם ואת המטרה שלכם, ויהיה אתכם באווירה נעימה ובשירות מיטבי. כדי ללוות אתכם באווירה הולמת ולאפשר לכל אחד מבני הקבוצה ליהנות במהלך היום הזה.
  • עלויות ומחירים – אין ספק שיציאה ליום גיבוש בטבע הוא עניין שכרוך בעלויות בלתי מבוטלות. מסיבה זו חשוב מאוד לערוך סקר שוק ולבחון את המחירים המוצעים לכם עבור ימי גיבוש כאלו ואחרים. יש פעילויות יקרות יותר ופחות, יש יעדים יקרים מאחרים או ארוחות שהעלויות שלהם תהיינה גבוהות יותר. חשוב מאוד להתייחס לפן של העלויות כבר בשלב התכנון, כדי שתתכננו את יום הגיבוש בהתאם למסגרת התקציב, ותבחרו את חברת ההפקה בהתאם למסגרת התקציב שלכם עבור מטרה זו.

איזו חברה מומלצת לתכנון יום גיבוש משפחתי בטבע?

אנחנו שמחים להכיר בפניכם את השירות של חברת Adir bikes. אנו חברה מקצועית שמספקת ימי גיבוש לצוותים, למשפחות ולכל קבוצה שמחפשת לצאת ליום מהנה ומאתגר בטבע. אתנו גם אתם צפויים ליהנות ממעטפת מלאה שכוללת כל מה שצריך כדי ליהנות מיום מאתגר ובלתי נשכח. כל שעליכם לעשות כדי להפיק את היום המיוחד שלכם זה לפנות אלינו בטלפון 077-804-1212 ולספר על התוכניות שלכם. אנחנו כאן כדי להגשים את המשאלות שלכם ולהוציא אל הפועל תכנית מושלמת וכוללת של גיבוש משפחתי בטבע שמותאם בדיוק לאופי הקבוצה שלכם ולהנאת כולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *